Layouty: Filmy/seriály/knihy

Lay pro Emmawatson

29. dubna 2011 v 20:52 | Wish Katie
Hip hooray!
Po sto milionech letech je tu konečně další objednaný layout ^^ Omlouvám se za tu dobu... ale... Lepší pozdě než-li nikdy ^^

Pokud by o něj tedy pak měla žadatelka zájem, nechť napíše ;) Pokud ne, půjde (po úpravě adresy) do volných...

Layout pro Weaslíky, aneb: Kdo si počká, ten se dočká, vážení.

26. března 2011 v 21:43 | Wish Katie
Ani nevíte, jak se mi tímto ulevilo. První lay, na kterém jsem "pracovala" měsíc. Asi to na to ani nevypadá, ale omlouvám se, už téměř nevidím - půl dne jsem čučela do Photoshopu a nadávala Galerii.cz. Tákže tak.
Prosím Vás, pokud se Vám lay nebude líbit, neříkejte mi to přímo. Spíš zkuste něco ve smyslu: "Na to, že jsi unavená, pravděpodobně slepá a bezruká, to celkem jde."

Layout pro Dendu

10. února 2011 v 18:10 | Wish Katie
Grafika
Avatar
Cha, tenhle layout pro mě znamená jeden pokrok... A to animace v designu. T-dá!

Původně tam měla být taková... delší (zkrátka téměř všechny plakáty k sedmičce, abych to nevypisovala - od klaďáčků po záporáčky), jenže blog prostě nezvládne nahrát 28 MB. Tse.

I tak doufám, že ta kratší verze vadit nebude ^^ Plus, stránka má rekordních 1106 pixelů (nebo kolik), tákže... Pokud něco nesedí, tradičně napište.
Oddělovač

Layout pro Majku

9. února 2011 v 18:31 | Wish Katie
Grafika
Avatar
Konečně další lay. Sakra, já bych měla psát ty povídky... :D

Spíš tmavý, s Ronem a Hermionou. Já ten pairing asi vážně začnu mít ráda :D ... A nápis na něm nejen že odkazuje na písničku od Beatles (hah), má ještě hlubší smysl! Aneb Ronův zatemňovač. Ano ano, vzpomínejte a hrabejte v mysli... Světe div se, zatemňovač přece i vydává světlo! A jak Ron Harryho a Hermionu našel? Cha!
Oddělovač

Nastavená verze layoutu H. G.

16. ledna 2011 v 11:14 | Wish Katie
Grafika
... aneb slečna, které se zalíbil, má poslední šanci říci "NE" :D
Oddělovač

Hermione Granger

11. ledna 2011 v 16:30 | Wish Katie
Grafika
Tento layout už je sice staršího data; přes to se mi ale líbí snad více, než ten minulý. K mému překvapení jsem v něm použila stejný obrázek. ^^

Narazila jsem na něj během čistky počítače, úplně bych na něj zapomněla...
Oddělovač

Severus: Ten points from Gryffindor

9. ledna 2011 v 10:53 | Wish Katie
Grafika
Nevím jak, netuším proč, ale vytvořila jsem další, ehm, "layout". Je tak trochu jednodušší, ale who cares.

Se Sevem. Nikdy jsem ho nějak nemusela, ale po sedmém díle už ho nenávidět nemůžete! Přinejmenším byste ho měli chápat jako "záporného nezáporného hrdinu". ^^
Oddělovač

Layout pro AnNe

5. ledna 2011 v 17:15 | Wish Katie
Grafika
Tak fajn, netuším, jak jsem to stihla tak rychle... každopádně, toto považuji za final-version, to, že to zkrátka nejde nastavit na zkušební blog, mě nezlomí. Sem mi obrázky nahrávat jdou, ale ani na jeden ze zkušebních blogů se mi nic nahrát nechce. Divné.

Ale já už se s tím stresovat nebudu. :D To, že tam zkrátka za Boha nenahraju hotovou verzi okrajů (ty dlouhé, které se rolují do hallelujah), mě přeci nesloží. Takže místo toho, abych vám dala odkaz na blog, vám vložím tři náhledy - ano tři, aby bylo vidět celé dlouhé menu.
Oddělovač

Hermione

30. prosince 2010 v 15:56 | Wish Katie
Grafika
Do Nového roku plánuji vstoupit s novým layoutem. Jak ale zjišťuji, bude to těžší, než se může zdát. Takže pro blog může Nový rok začít až v půlce února. ^^"
Ne, s žádnou mojí prací nikdy nebudu spokojená, vždycky od začátku cítím takové to "brnění v oku" - ehm, tohle-není-to-co-jsem-chtěla!
Oddělovač
 
 

Reklama