Koš

Budou změny, aneb Těšte se

24. dubna 2011 v 17:59 | Wish Katie
Těšíte se na další, nepochybně velmi zajímavý, článek? Těšte se dál. Tento to pravděpodobně nebude. :D

Začala bych tímto; něco, co mi téměř nonstop hraje do sluchátek, něco, co je důkazem, že daný člověk daní lidé - má pravou hemisféru opravdu vyvinutou (narozdíl ode mě) a něco co... něco co... No však si to pusťte. A nebojte, celý článek nebude jen o tom ^^

Jako děti - aneb: Rozmazlené náctiletky

2. dubna 2011 v 9:49 | Wish Katie
Lidí, kteří si myslí, že jsou středobodem vesmíru, den ze dne přibývá. A čím dál více je jich i v mém okolí. Ne, asi mi nikdy nebyl dán dar "na první pohled odhadnout dotyčnou osobu a usoudit, jestli má, nebo nemá cenu se s ní 'spřahnout'". Zrádkyně, která se spřáhla s jinou zrádkyní, si nyní připadá ukřivděná, protože je v menšině. A ne, není to 'zrádkyně', protože by mi čmajzla růžový hřeben nebo duhového poníka.

Všechny blogy jsou stejné aneb tohle je ta naše komunita...

23. února 2011 v 9:32 | Wish Katie
Koš
Asi proto jsem se tak dlouho vyhýbala založení jakéhokoli blogu... Naštěstí tenhle "osobní" je v tom tak trochu... méně namočený, jestli to tak můžu říct. Na druhou stranu, můj druhý blog se hned stal jen maličkou částečkou v tom obrovském kopírovacím kolotoči.
Oddělovač

Seznamte se s osmiletou Katií, aneb první slohový útvar na téma 'Harry Potter'

15. února 2011 v 19:06 | Wish Katie
Koš
Víte... čistila jsem počítač. A na co jsem narazila? Eh... Pokud se chcete pobavit nebo naopak zhrozit, čtěte dále. Mimochodem, netuším, kolik mi přesně bylo - bylo to po tom, co jsem si přečetla (dobře, co mi tatínek přečetl) čtvrtý díl. Nop... Pátý díl Harryho Pottera á la Wish Katie.
Oddělovač

Když už je ten Valentýn... tak alespoň nový layout ^^

14. února 2011 v 16:41 | Wish Katie
Koš
Ne, Valentýna nikdy nějak neslavím... Řekněme si ale upřímně, Čím to asi bude, heh. :D

Každopádně... na čtrnáctém únoru něco je... Ať už to, že má můj naprosto-sto-let-za-opicemi-rozmazlený-fakánek-takzvaný-bratránek svátek či fakt, že v roce 1876 byl patentován telefon týpkem jménem A. G. Bell (nebo jak to vlastně bylo a jestli to náhodou nebyl rok 1872 - pan profesor byl dnes velmi zmatený).

A teď se k těmto dvěma událostem připlete ještě to, že v roce 2011 jakási Wish Katie odhodila lenost a nastavila nový, v pořadí pátý, layout.
Oddělovač

Chlapec, který přežil (RS spoiler)

9. února 2011 v 11:20 | Wish Katie
Koš
To se člověk jen tak toulá po DArtu, a najednou narazí na velice zajímavý komiks od Slinkers. A já neodolala a počeštila ho. Mwhahah!

Kdybyste měli zájem o více komixů, zkrátka si projděte její galerii. Všechny Vás určitě pobaví! Mimo to je to taky obstojná flešařka, u jejích... ehm... kreslených videí na téma HP se pobaví i absolutní ne-english-speaker. ^^

Překlad níže.
Oddělovač

Hotovo aneb aktivita se opět začne zvyšovat

30. ledna 2011 v 14:13 | Wish Katie
Koš
Anoooo! Po třech dnech tvrdé dřiny se mi konečně podařilo dokončit "kostru" layoutu! Yap! Teď už jen ty "serepetičky". Ale to už se zvládne.

Víte... Ne, není to dokonalé. Já dokonalé layouty nejsem schopná vytvořit, nicméně... Ano, jsem spokojená. Těšte se, muhehehe.

Pak tady byl návrh, abych, no... Vytvářela návody pro Photoshop. No, žeby...?
Oddělovač

Anketa: Jaké je rozlišení vaší obrazovky?

29. ledna 2011 v 15:59 | Wish Katie
Koš
Monitor
I přes komentáře, které tedy ve většině (ano... jsou tam "jen" tři, ale co už) nebyly moc pozitivní, jsem se rozhodla to risknout. A začala s layoutem. A k mé "hrůze"... jsem zjistila... že stránka má 1024 pixelů, což, řekněme si upřímně, není málo. Vzhledem k tomu, že můj notebook je o rozlišení 1440x900, ze začátku jsem si toho nevšimla. Ale vedlo mě to k této anketě.

Aby to pak ve výsledku zase nevypadalo jako obluda na mini-plátně.
Oddělovač

Zazvonil zvonec, nápadů konec.

29. ledna 2011 v 11:01 | Wish Katie
Koš
Tfuj.
Ne, dnes nic nečekejte. Myslela jsem, že grafika mi zvedne náladu, ale avatar vlevo mluví za vše. A tentokrát za to ani tak nemůžou růžovky, jako... I když, ano, dotyčná osoba, kvůli které se mi dnes pravděpodobně nepodaří vygenerovat tu kapitolu Deníku (zatím je na dvě A4, což je o stránku a půl míň, než je normální délka) nosila růžovou... ráda.

Rada pro Vás: nikdy si nemyslete, že budoucnost bude parádní - tak, jako jsem si to myslela já. Merlin zvedl svou chlupatou nohu a kopnul mě do zubů.
Oddělovač

Katie se učí s animacemi aneb Ron Weasley Is Hot.

26. ledna 2011 v 15:40 | Wish Katie
Koš
Ron
Ano... není to sice nic moc, ale... na to, že mám Zoner druhý den, je docela úspěch, že jsem "tak brzy" přišla na to, jak se vytváří přechody mezi obrázky! :D

Ne... Ronem nejsem posedlá. To místo "posedlosti" v mém srdci už zabírá někdo jiný. Nicméně... S ním se dělají dobré pokusy :D (Nemluvě o tom, že ikonku pro Fanclub u AnNe jsem chtěla obkrášlit stejným nápisem, Mwah.). A víte, jak dlouho obyčejnému neznalému člověku zabere udělat takový ty trojúhelníčky "stampky"? :D
Mimo mých keců v článku naleznete dalších pár animací.
Oddělovač
 
 

Reklama