Informace

OFICIÁLNÍ konkurz na spoluadmina pro DanRad blog.

17. května 2011 v 18:45 | Wish Katie
Jednou tu už byl návrh... prosba... o pomoc. Hledáme spoluadmina/spoluadminku pro www.DanRadcliffe.blog.cz. Minulý článek byl informativní, nyní to je vážné.

Já žiju, aneb VÝMLUVY A INFO

17. května 2011 v 18:15 | Wish Katie
Ano, nebyla jsem tu téměř... hodně dlouho. A jistě chcete vědět proč! (Minimálně já ano.)

Merci; za to, že jste.

20. dubna 2011 v 22:18 | Wish Katie
Je to hrůza, jak to letí. V neděli tomu bude přesně šest měsíců, co tento blog vznikl. A jelikož přes celé prázdniny budu mít (pravděpodobně) plné ruce práce se stěhováním, rozhodla jsem se děkovačku provést již dnes ^^

Nový layout aneb Co vy na to? ^^

3. dubna 2011 v 13:22 | Wish Katie
Áno. Je to... mírně šílené. Nebo jsem jediná, koho po téměř půl roce různých modrých verzí z té krvavé oči? ^^ Ale víte co? Já jsem s tím v rámci mezí spokojená.

Katie nezvládá, aneb HLEDÁ SE SPOLUADMIN.

28. března 2011 v 15:55 | Wish Katie
Pokud máte už tak hodně práce, sotva se máte čas najíst - stejně jako já - prosím, přehlédněte tento článek a tiše souciťte.
Ne, nestíhám. Ale DanRad blogu se vzdát nehodlám. Takže...

Dílo je (téměř) dokonáno aneb sesterská stránka

8. února 2011 v 19:53 | Wish Katie
Info
Pamatujete se na mé věčné kecání o tom, že dělám layout na druhý blog, že už je to skoro nastaveno a že už brzy se dozvíte, co to vlastně je?

Dnes je ten den. Den D. Den Dan.
Oddělovač

Naprosto šílený plán, aneb jaké máte zkušenosti s ovládáním více blogů?

23. ledna 2011 v 12:28 | Wish Katie
Info
Bell
Víte já... už delší dobu v hlavě uchovávám myšlenku na založení dalšího blogu, který by ale s tímto mým povídkovo-grafiko-deníčkovým neměl nic moc společného... Tedy, něco ano, ale nespadalo by to do této kategorie.
Proto se Vás ptám: Máte nějaké zkušenosti s vícebložstvím? Nemáte například pocit, že jeden blog "upřednostňujete" i když by pro Vás měly být oba stejně důležité? Nebo je to naopak dobře, mít více blogů a ne jen jeden mišmaš?
Oddělovač

Z bláta do louže, aneb omluva

11. ledna 2011 v 20:28 | Wish Katie
Info
HYPER DŮLEŽITÉ.

Ano, chtěla jsem moc, nemám nic; tak bych to nazvala ^^". Ikonky v záhlaví dnes fungovat nebudou, stejně tak jako Affiliates.
Vážně mě to mrzí, nepočítala jsem s tím, že se to takto zvrtne :(

Tákže, teď potřebuji znát Váš názor - jestli bude převážně nekladný - byť žádný - přenastavím zítra layout tak, jak to bývalo.
V případě kladném zprovozním vše, jak jen to půjde.

A jak se rozhodnout? Aneb kritéria.
Oddělovač

Můžeme být "Affiliates"?

8. ledna 2011 v 10:19 | Wish Katie
InfoVíte, ten, kdo vynalezl "Affs" byl génius. Já se tím mnohdy proklikám na blogy, které mě vážně zajímají, které mám pak dlouhou dobu ráda, a ty případně "požádám o spřátelení".

Ale kdyby to bylo naopak? Kdyby - čistě náhodou - chtěl někdo spřátelit se mnou? Připište se, pokud po tom zatoužíte! ^^
Oddělovač

Jinotaj? Koneckonců, proč ne?

7. ledna 2011 v 20:02 | Wish Katie
Info
Víte, říkala jsem si... hodně blogů má po Novém roce nějaký nový projekt, kterým se bude zabývat... A já nechci zůstat pozadu.

Příznám se, vždycky mě zajímalo, co vlastně v takovém Denním věštci či právě Jinotaji píší; ano, samozřejmě, že v knihách jsou některé ty články rozepsané... ale... jestli mě někdo chápete - například u filmů, je to...

Dobře, nevím, jak to přesně popsat. Ale tady je můj celoroční projekt.
Oddělovač
 
 

Reklama