Deník

Čeho se opravdu bojím? Pavouků? Kdepak... sestry.

18. dubna 2011 v 16:21 | Wish Katie
**Článek je psán v silném afektu**

Vy, kdož nemáte mladšího sourozence, který je v pubertě už od pěti let; kdož nemáte sourozence, který vám co chvíli něco ukradne; kdož nemáte sourozence, který se na vás jen přiživuje a všechno si vydobije násilím; Vy nevíte, o čem bude řeč.

Vždycky je toho na práci tolik, že je vlastně lepší nedělat nic.

6. dubna 2011 v 20:13 | Wish Katie
Určitě víte, o čem mluvím. A pokud nevíte, buďte rádi. Zrovna teď jsem ve stavu (prosím vás, ne, aby někoho napadlo, že jsem v tom "jiném" stavu, takových vtípků si šetřete na někoho... ehr...), kdy musím udělat tolik věcí, že je bezpečnější se (alespoň prozatím) na všechno vykašlat a letět na Havaj. Jen tentokrát je to bez té "Havaje".

Neandrtálec v říši Divů, aneb 'Maminka je zpátky!'

22. března 2011 v 14:19 | Wish Katie
Hip Hooray! Po více než dvou týdnech se mi Notebooček vrátil. Konečně. Jak bych to zhonotila? Jel tam s špinavou klávesnicí a vrčícím větrákem; vrátil se s novou klávesnicí (jako by ji nemohli jen vyčistit od těch kočičích pozůstatků...) a s dunícím větrákem.
No a já toho za tu dobu taky spoustu stihla.

"Detekován narušitel!" "Však ho nechte, ať si pohraje..."

21. února 2011 v 16:51 | Wish Katie
Deník
Víte, nesnáším fňukny, co si každý druhý den naříkají, že je bolí v krčku, že už zase umírají a podobně... No a teď to dostihlo mě, a tak, než abych si tu pořád oplakávala to, že nemůžu ani mluvit, sem radši ani nepíšu - chytřejší, ne? :D

Každopádně... Alespoň jedno pozitivum to má. Za tu dobu, co budu doma, se budu věnovat DR.blogu. Chce to trochu rozhýbat! ^^
Máte odvahu číst dál? Čeká Vás dojemný příběh Scorpiuse Malfoye napsán právě teď z fleku, který nedává jakýkoli smysl.
Oddělovač

Náctiletí "pod obrazem" aneb v nejlepším se musí přestat

12. února 2011 v 12:42 | Wish Katie
Deník
Blah
Včerejší maturák?!

Povím Vám, do teď děkuji Merlinovi, že jsem byla jen v tombole. Kdybych šla dovnitř do sálu, pravděpodobně bych vyšla v potrhaných šatech politých Kozlem. Bylo vážně zvláštní vidět vycházet lidi, se kterými se znám od malinka, jak je odvádějí z budovy, protože "to přešvihli".

Ale ještě horší jsou ti, které neodvedli. Jedna z věcí, která mi vadí nejvíce, jsou sedmnácti (a méně) letí chlapci, kteří se k vám zezadu připlíží, skácí se na stůl s tombolou (v lepším případě), mají alkoholem zčervenalé tvářičky a jsou... až moc přátelští. Nechci to tady moc rozebírat, ale v jeden moment jsem díky tomu zlatíčku opravdu měla obavy o jeden háček na mých zádech.

Ale jinak... paráda.
Oddělovač

Bloody hell! Busy, busy, busy!

11. února 2011 v 14:45 | Wish Katie
Deník
PS
Heh... Kde začít.
Třeba tím nejméně důležitým: Takhle nějak to poslední dva dny vypadá u mě v Photoshopu. Samá vodítka, asi padesát tisíc vrstev ale záhlaví ne a ne udělat. Jop, hádáte správně. Nový layout pro tento blog.
Přísahám Merlinovi, že původně to, co vidíte modrotyrkisovou, BYLO ZELENÉ. Světe, div se, ale já zkrátka na té modré ztroskotám.

Dále... Dnes jdu na maturitní ples. A netuším, co od toho čekat, jelikož jsem za necelých šestnáct let mého přestárlého (:D) života ana žádném plese nebyla. Vaše dojmy? Byli jste někdy na nějakém tom maturáku? Já si ve své hlavě aktuálně figuruji dvě možnosti: Buď to bude nejlepší noc mého života anebo jen další příležitost pro moje... velmi nepříjemně trapné chvilky.
Oddělovač

Jůžová Justinka aneb co ubíjí mou kreativitu

27. ledna 2011 v 19:56 | Wish Katie
Deník
Nechápete nadpis? Nevadí. Víte... Vůbec se mi nedaří grafičit. Přemýšlela jsem, dluho jsem bádala proč... Až mi to konečně došlo. Je to tou přeslazenou blogovou komunitou, která ubíjí mého ducha a cpe mu do hlavy "růžovounké muffinky". Proč na takové blogy vůbec lezu? Protože mě na hlavní stránce blog.cz mnohdy upoutá nadpis typu "Sada avatarů" a vyleze z toho... no... toto.
Oddělovač

"S nimi je den veselejší, Červíček krásnější a Ron zrzavější!"

23. ledna 2011 v 20:19 | Wish Katie
Oddělovač
HP?!
Víte, dneska mě hodně věcí pěkně nakrklo. Ale ještě víc pobavilo. :D
(Avatar přiložený u článku - ano, ten s Tím, jehož nesmíme jmenovat, tak, jak ho známe z pátého filmu, prosím, přiměřeně ignorujte).

Tak já nevím. V jednu chvíli se, ehm, perfektně bavíte s jistou... no, nebudeme jmenovat (je to •-/-•/-•/•//) a v další Vás matka žene na rodinnou sešlost a celý večer můžete zahrabat.

Takže jste jistě, velevážené dámy a pánové, poznali, že dnes se budeme zabývat problematikou "hlášek".
Oddělovač

Zas a znova aneb Óda na maloměsto

8. ledna 2011 v 18:43 | Wish Katie
Deník
Hádáte správně, byla jsem opět násilně donucena jít se podívat na Harryho relikvie. Nestěžuji si; přes to, že je film stále stejný, vždy záleží taky na tom, s kým na něj jdete. Tentokrát byla na řadě banda kamarádek, se kterými se znám asi od pěti let. Milé.

Mimochodem, byla jsem na tomto filmu v Pardubicích i v Hradci, ani z jednoho kina jsem si ale doposud neodnesla ony dva plakáty, které se mi už hodinu vyjímají na stěně. ^^
Oddělovač

To se jednou jedna holčička chtěla stát spisovatelkou...

4. ledna 2011 v 16:43 | Wish Katie
Deník
Každý z nás jistě někdy přemýšlel, čím by se chtěl stát. Jako dítěti vám to příjde jednoduché ("Já přece budu princezna/veterinářka/astronaut!"), ale jakmile se po vás vyžaduje jakýsi "seriózní" nápad, jste v troskách.

U mě poslední dobou vedou povolání dvě. Žel bohu, ani k jednomu nemám předpoklady.
Tipujete správně. Buď ze mě bude doktorka, nebo spisovatelka, k čemuž počítám scénáristku. Velké sny, že?
Oddělovač
 
 

Reklama