Merci; za to, že jste.

20. dubna 2011 v 22:18 | Wish Katie |  Informace
Je to hrůza, jak to letí. V neděli tomu bude přesně šest měsíců, co tento blog vznikl. A jelikož přes celé prázdniny budu mít (pravděpodobně) plné ruce práce se stěhováním, rozhodla jsem se děkovačku provést již dnes ^^

Šest měsíců; blog změnil kabátek celkem šestkrát; můžete si zde přečíst zatím pět různých povídek (konkrétně jednu sérii a čtyři jednorázové, dohromady to máme devětadvacet "kapitol" (možná ale stihnu do přesného "výročí" přidat další kapitolu Deníku ^^); spousta avatarů a pár další grafiky...

Před šesti měsíci jsem neměla ani ponětí, že kdy budu mít blog, který mi vydrží "tak dlouho"... Před šesti měsíci naprosto nikdo netušil, jaké jsou vlastně Relikvie úžasný film. Před šesti měsíci Japonci nečelili ničivým živlům přírody. Před šesti měsíci jsem den, kdy mi sundají "rovnátka" (aneb to železné vězení pro zuby) považovala za vzdálenou budoucnost. To to letí.

Nechci to tu moc rozvádět, jak se říká, čas jsou peníze ^^ Tákže... jmenovitě bych chtěla především poděkovat těmto lidem (a padesáti dalším, ale vzhledem k mé zapomnětlivosti jsem vybrala tři, které jsem zanala nejdříve.)
V první řadě (musím to vzít chronologicky, samozřejmě) to bude ClaireM. Člověk, který po sobě nikdy nezanechal odkaz na blog, který si Deník opravdu četl (ano, budu mluvit dojemně v minulém čase - o všem u všeho :D) a kterého jsem si opravdu duševně oblíbila. Bylo to jako... "Když už si to nikdo nepřečte, snad alespoň ona... ^^" ... Možná to může vypadat hloupě, ale co už. Děkuji za Tebe.

V druhé řadě to bude... Hermiona. Majitelka blogu, který se mnou jako první "spřátelil", na kterém jsem si jako na jednom z mála začala číst další Potter-povídky, mezi které patřila také ta... "Na téma týdne". Úžasný nápad, ale škoda jen, že teď dlouho kapitolka nepřibyla... ^^ Děkuji za Tebe.

V další řadě... AnNe. Bylo by poněkud zvláštní, kdyby ta tady chyběla. Druhý spřátelený blog a první člověk, se kterým jsem si začala psát; první člověk, kterého jsem v životě neviděla (ach škoda toho), ale mám ho přidaného na ksichtbooku. Chech. S ní se dá bavit snad o všem :D (Především tedy o jídle, a, možná někdy proti vůli [nedokážu se ovládnout, pardon] i o D. A o Dvojčátkách.) Více bych to raději nerozváděla. Díky za Tebe a celý WG team ^^.

A nakonec (ano, Affs mám hodně [relativně :D], ale kdybych měla děkovat každému zvlášť, byl by to kilometrový článek, který by si málokdo přečetl do konce...) jsi to ty, čtenáři tohoto blogu! Ano, ano. Byť nezanecháš po sobě stopu, neb je tvůj dojem pod každým článkem, děkuji za Tebe. Nic nepotěší adminku tak, jako Tvoje návštěva. Vy mi dáváte sílu blogovat, a za to jsem nevýslovně vděčná! ^^
...Zbývá nakonec jen otázka: Co by mohlo způsobit zánik WishKatie.blogu? Já vám to povím. Ano. Blog by nemohl dále existovat, kdyby ho objevila sestra a kdokoli, kdo mě osobně zná. Zvláštní? Ne. Představte si to... sestra, která si čte Deník. Do smrti by za mnou lezla a smála by se mi. To ona umí.

V takovém případě ale já, Wish Katie, mám záložní plán! Ano, blog by byl co nejdříve smazán. ALE vše podstatné mám uložené. Než byste se nadáli, oxidovala bych na jiné adrese, se stejným layoutem, se stejnými povídkami a stejnou grafikou. Jak byste se o mně dověděli? Nebojte, já bych to nějak zařídila. ^^ Ale teď nemá smysl o tom uvažovat ^^... **ťuká do dřevěného stolu**
Úkol nakonec pro zájemce (opravdu mi pomůžete, mám se popsat do přihlášky na jeden 'kurz' - respektive... napsat tři mé vlastnosti, a příjde mi hloupé, abych si jen tak z vody uvařila: Jsem ta nejmilejší osoba, jakou znám. :D Ne, nebojte, to byl vtip.)... Čili... byl by někdo ochoten (čím víc, tím líp, za ten půl rok už jste mě měli možnost poznat ^^) napsat tři mé (pokud možno pozitivní? :D) vlastnosti. Ano, tři pozitiva je asi mnoho. Mnoho z vás možná bude pálit na jazyku slovo jako je "lenost" či "slibotechna", ale... pokuste se jim prosím vyhnout :D Alespoň pro jednou ^^ Já se polepším, láska moja!
Wish Katie, ta, která má po třech letech bolestí konečně rovné zuby, a ta, kterou ještě čekají minimálně dva roky s odpornou plastouvou dlahou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronie♥ Ronie♥ | Web | 20. dubna 2011 v 22:38 | Reagovat

krásný desing!

2 B-a-j-u-s-h-k-a B-a-j-u-s-h-k-a | Web | 21. dubna 2011 v 6:29 | Reagovat

Ty máš prostě úžasný blog ;)
Já ty tvoje desingy prostě žeru (ale né doslova :D)
Ta grafika...články...povídky...prostě úúúúúžasnýýý
Ale je škoda že už končíš :(
Ta tvoje ségra není andílek že? xD

3 AnNe (WG Team) AnNe (WG Team) | Web | 21. dubna 2011 v 23:32 | Reagovat

**červená se a pláče dojetím** o jídle...heh to sedí :D já za to nemůžu, že jsem nenažraná :D D mi nevadí :) Díky tobě jsem si na něj zvykla a ehmmoblíbilaehmm :D Doufám, že blog se dožije nejmín 100 let! :)*

4 Claire Claire | Web | 22. dubna 2011 v 12:08 | Reagovat

páni, to mi připomíná, že můj blog taky oslavil půl roku, zrovna v úterý a já na to úplně zapomněla, a jinak naprosto tě chápu, moje sestra sice ví blogu, ale nemá tušení, že píšu povídku, a kdyby si ji přečetla, asi bych se propadla do země, a sestra je vlastně jediná, kdo ví, že právě já mám ten blog, a doufám, že u toho zůstane, jinak ti k tvému  krásnému výročí přeju hodně štěstí a doufám, že tvůj blog tady bude i nadále tak skvělý, jak je. :-)

5 hermiona -  tvoje SB ♥♥♥ hermiona - tvoje SB ♥♥♥ | Web | 22. dubna 2011 v 13:56 | Reagovat

né, děkuju já! :-) Deník Hermony Grangerové je jedna z nejlepších HP povídek kterou čtu, jen škoda že jsem teď na to dlouho neměla čas :-( tak trochu náhoda že tu kapitolu na téma týdne zrovna píšu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.