Čeho se opravdu bojím? Pavouků? Kdepak... sestry.

18. dubna 2011 v 16:21 | Wish Katie |  Deník
**Článek je psán v silném afektu**

Vy, kdož nemáte mladšího sourozence, který je v pubertě už od pěti let; kdož nemáte sourozence, který vám co chvíli něco ukradne; kdož nemáte sourozence, který se na vás jen přiživuje a všechno si vydobije násilím; Vy nevíte, o čem bude řeč.

Dobře, ty její věčné 'moudré řeči' typu: "Nojo, ty nemáš kamarády! Já aspoň nesedím jako šedá myška v lavici! Podívej se na ty stehna, měla by ses zamyslet!" snáším snad od narození a postupem času se učím nad ně povznést. Věřte mi ale, že to není lehké; mám krátké nervy a imbecily jejího typu nesnáším ze všeho nejvíc. :D


Jí naopak nic nevadí. Nerozhodíte jí. A když cokoli zkusíte, vrazí vám a pětkrát takovou měrou vám to mlátí. Jak sama říká: "Já ráda seru lidi!" (Jen do té věty nezahrnula: "Ráda pěstmi pozdravím lidi, kteří mě nepustí jako první do koupelny/kteří ě nepustí sednout si na přední sedadlo auta!" ... dobře, spíš by to mohla rovnou shrnout do konkrétní věty: "Nenávidím sestru, i když k tomu nemám důvod." ... jak říkám... připadá mi, jako bychom snad byly v pozici Harryho (ukřivděná chudinka WK) a Dudlánka (rozmazlený zmetek, který raději stráví o deset minut déle nanášením si make-upu, než aby riskoval, že do školy jednou přijedeme včas.)

A kdo všechno to její 'hraní' odnese? Áno, starší sestra. Však já mám být ta zodpovědná, ta, která jí má vždy ukáat správný směr, ta, která bude její nejlepší kamarádkou... Asi jsem selhala. Ale to její věčný: "Dneska jsme s tou a tou probíraly tvojí postavu!" ... áchjo.

Vlastně ani nevím, kam tímhl článkem směřuji. Snad jen k tomu, že hrozně závidím všem, kteří mají se sourozencem hezký vztah. **Mlátí hlavou do stěny v dojetí, když pomyslí na nejmenovanou modrookou osůbku z Facebooku.**

Máte někdo stejný problém jako já? KAŠLETE NA TO. Mně už chybí jen tři roky, než budu smět z domu. A ona si tím přikládá pod kotlem. Jetště bude litovat, až jí jako jedinou nebudu zvát na letohrádek v jižní Anglii, kde budeme s jedním naprosto neznámým člověkem žít, popíjet čaj a sledovat naše dětičky, které díky mým alelám budou na sedmdesát procent blonďaté. Už pro ně mám i kmotru, heč! Jí bych je nesvěřila, tomu tyranovi, který je třikrát větší než já, bych nesvěřila ani sešit z fyziky.
Vaše Katie. Ta, které už je mnohem líp, a ta, která není psychicky připravená na komentáře: "Ty se chováš jak tříletý děcko!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AnNe AnNe | Web | 18. dubna 2011 v 16:46 | Reagovat

:D My to taky nemáme se sestrou růžový, neboj! :D Třeba dneska s tím salátem mě teda nabrnkla!
**Mlátí hlavou do stěny v dojetí, když pomyslí na nejmenovanou modrookou osůbku z Facebooku.** > <3 <3 <3
U tohohle jsem smíchy popsrskala obrazovku :D :D lol
Jetště bude litovat, až jí jako jedinou nebudu zvát na letohrádek v jižní Anglii, kde budeme s jedním naprosto neznámým člověkem žít, popíjet čaj a sledovat naše dětičky, které díky mým alelám budou na sedmdesát procent blonďaté. Už pro ně mám i kmotru, heč! Jí bych je nesvěřila, tomu tyranovi, který je třikrát větší než já, bych nesvěřila ani sešit z fyziky.

Nic si z toho nedělej. Sice mám starší sestru, ale někdy mi leze na nervy uplně stejně jako ta tvoje! :D Ikdyž v jednom máš asi pravdu...Být mladší má své výhody :D

2 Verush@ Verush@ | Web | 18. dubna 2011 v 17:28 | Reagovat

Máš pravdu, nevím o čem mluvíš... sourozence nemám, i když jsem si už odmala aspoň jednoho přála. Vím, nebo spíš si dokážu pedstavit, je to občas na nervy ale vem si, že když jste ve stejném nebo přibližném věku, holka s holkou, nemusí to být vždycky tak zlý. :-) Mladší sestru bych nechtěla ani omylem, mě to stačí každej den na školních chodbách... takovéhle fagany, to svět neviděl.

Nu, tak tedy ti přeju, ať tvoje sestra co nejdříve dospěje :-D, a když už ani to se nevyplní, nezbyde ti nic jiného než ji (s úsměvem) ignorovat. :o)

3 EviTeri EviTeri | Web | 19. dubna 2011 v 11:02 | Reagovat

Tak to jsi vážně chudák..já mám sice mladšího sourozence ale bratra to je asi něc o jiného..ikdyž máme celkem dobrý vztah. Někdy mě štve ale to asi všichni sourozenci..rádi naštvávají a provokují ty druhé..=D Držím ti palce at tvou sestru zvládneš!!..=D Nějaká ta pomstička nebo něco takového..=)

4 B-a-j-u-s-h-k-a B-a-j-u-s-h-k-a | Web | 19. dubna 2011 v 20:26 | Reagovat

Naprosto souhlasím s EviTeri ;)...Mám 6 letého bráchu (Mě je skoro 12)...Je to někdy fakt otrava, když ve (zatím) školce (tento rok jde do školy) se chová jak andílek a jenom příjde domů a začne se chovat jako nějaký...já sama nevím co :D...

Fakt tohle si nezasloužíme...právě před dvěma rokama (myslím) šli ségry mojí kámošky do 1....No a ve škole nás pořád...oxidovaly (slabé slovo) pořád za náma lozily a každých 5 min. (o přestávce)to bylo samé Leo...Leo...Leo (tak se jmenuje moje kámoška :))...no prostě fakt Hrůza (taky slabé slovo)...

Fakt, ale jak jsem se dočetla, tvoje ségra je asi fakt horší než můj brácha....Tak ať to nějak spolu vyřešíte ;)

5 Claire Claire | Web | 20. dubna 2011 v 19:45 | Reagovat

tak pro povídku Život je boj, ale stojí za to! s Ronem a Hermionou, a jestli se ti to podaří s tou animací tak šel by tam ještě hodit slogan: Co dokáže síla lásky?
samozřejmě, jestli je to náročné i časově, tak stačí jen obyčejný banner podobný tomu na weasley-guys :-) a díky moc za ochotu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.