"Říkala jsem snad: 'Spěte o prázdninách', nebo ne?!"

3. ledna 2011 v 15:11 | Wish Katie |  Deník
Deník
Aneb dnešní kruté probuzení.
Matiku jsem měla ráda... Vždycky... ale letos jsme dostali doslova vránu, která vám vyklove oči, když nepoznáte vzoreček.

Dnes se tedy rozvášním nad prvním školním dnem... A nad, ehm, soutěží, kde jsme jen dvě.
Oddělovač

Byl to šok, vážně. Přes prázdniny si navyknete usínat kolem třetí hodiny ranní a probouzet se a tehdy, kdy vás z postele vyžene vůně oběda.

A to mi tak v šest ráno zazvonil budík. Měla jsem chuť s ním fláknout o zeď. Ale autobus nepočká.

První hodiny byly celkem 'v pořádku a nudné'. Však to znáte, naše češtinářka si například uvědomuje, že přes prázdniny asi určitě nesedíme nad Antickou literaturou, a místo zkoušení jsme poslouchali  rádia jakýsi epos z pátého století.

Vše se zdálo být v pořádku. A pak? Bum. Profesorka angličtiny se rozplakala, ale abych popisovala proč, to by se mi do článku nevešly znaky. Chuděrka, musí učit třídu, ve které je sprostý zloděj, a podle vyšší moci 'za to stejně může ona'. Blbost.

A konečně, dvouhodinovka matiky. Ne, v životě nepochopím, jak se dělí mnohočlen mnohočlenem, a myslím, že s tím dokážu docela klidně žít ^^.
Oddělovač
Na závěr (úmyslně) ještě zmíním onu VGS. Ano, nakonec soutěžíme jen dvě. Téma bylo Vánoční blend. Ten jsem tu již zveřejňovala. Lidičky, je jenom na vás, jestli kliknete na mé jméno v anketě, koneckonců, na tom mi teď nesejde. :) (jistě, kdyby se jednalo o něco pro mě a mou hrdost 'Opravdu důležitého', všechny tyto věty budou psány tučně a na začátku článku) :D
Oddělovač
Tímto onu kauzu uzavírám,
Photoshop a Word otevírám.
Layout na přání dodělán bude,
Deník Hermiony řiď ty, Osude.
Oddělovač
Vaše Katie, které se zkrátka nevyvinulo básnické střevo.
Oddělovač
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janiss Janiss | Web | 3. ledna 2011 v 17:57 | Reagovat

ano dělení mnohočlenu mnohočlenem sjem nikdy nepochopila, u matury jsem to vzdala se učit, a na výšce jsem to taky vzdala se učit, to je pro mě španělská vesnice stejně tak jak počítání s logaritmy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.