Když se podaří, co se dařit má...!

20. prosince 2010 v 19:48 | Wish Katie |  Deník
Deník
Twitter
Yap! Wo-hou!
Tak fajn. Nechci nic zakřiknout, ale dnes se mi povedlo něco - co... Fajn, když to zkrátím na nejmenší možnou délku s tím, že to nechci moc vysvětlovat, dokud se mi to vážně nepodaří.
Zkrátka: prošla jsem jazykovým testem z angličtiny (což je u mě úspěch - byla jsem jedna z nejmladších ze všech asi 100 přihlášených, z čeho aspoň polovina chodí na bilingvní gymnázia), a to znamená... A tady už to rozvádět nebudu. :D
Oddělovač

Ptáček, kterého můžete vidět výše (mimochodem, pochází odsud), přesně popisuje, jak se teď cítím. Uvnitř mé hrudi se nafukuje krásný, vesele modrý pocit "předběžného vítězství". ^^ Ach ano ano.
Oddělovač
Zítra naše třída odjíždí (jako jediná z vyššího gymnázia, hallelujah, sláva dobrým meziprofesorksostudentským vztahům) do kina na Harryho Pottera. Že už jsem to viděla dvakrát? Who Cares? 

Co bych se chtěla dále zeptat, už máte všechny dárky? (Respektive, už vaše ježíškovské já našlo vhodné předměty vhodné k darování někomu blízkému?)
Já už od půlky listopadu. A teď si jen s úsměvem poslouchám ty věčné nadávky typu "Sakra, dvacátýho a já furt nic nemám!" - bývala jsem na tom stejně, pak se ale něco zvrtlo, a rozhodla jsem se nenechávat to na poslední chvíli.
Oddělovač
Poslední otázka: Ráda bych se zeptala, co si zatím myslíte o Deníku Hermiony Grangerové. Čte se Vám dobře, nebo tam až nesnesitelně často opakuji pro Vás nesrozumitelný a tím pádem nestravitelný výraz? Svěřte se, prosím, je to moje povídkářská prvotina, takže bych ráda znala Váš názor :) Děkuji :)
Oddělovač
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ClaireM ClaireM | 22. prosince 2010 v 7:45 | Reagovat

Tak v první řadě gratuluju k testu. :-) Jojo, nakupování dárků na Vánoce, věčné to trauma většiny lidí kolem mě. Já je většinou mívám nakoupené už tak koncem září, ale letos jsem se přidala k těm lehce vyšilujícím a nervním lidem "Achjó, Štědrej den pozejtří a já nic nemám...". I když tak zlé to se mnou zase není, včera se mi povedlo dokoupit poslední dárek pro posledního člena rodiny, takže už to mám z krku. Jen to budu muset zabalit, což mi při početnosti naší rodiny taky bude nějakou tu dobu trvat... :-P A k deníku - nebudu to moc rozebírat, protože bych se už opakovala, takže prostě chválím, chválím, chválím... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.