Celebritky... Lidé, bez kterých nemůžeme žít.

23. prosince 2010 v 13:30 | Wish Katie |  Koš
Koš
Aneb drobná úvaha.
Denně se na nás ode všad valí hrozná spousta informací o tom, že si například Angelina Jolie špatně ostříhala nehty na nohou. Dokázali bychom se dnes vůbec zabavit u televize, časopisů a internetu, kdyby lidí, kteří se v médiích den co den objevují, nebylo?
Oddělovač

Nedokážu si většinu časopisů představit bez toho, aniž by se tam neukázal byť jen odstaveček o tom, jak si tento týden vede Kirsten Stewart, Selena Gomez nebo Demi Lovato. (Většinu dívčích časopisů. Samozřejmě, že "Chalupář" se bez jakékoli zmínce o Disney Channelu obejde.)

Nakonec jsem se zamyslela, jestli si všichni ti tak dlouho opěvovaní lidé svou slávu zaslouží, co s nimi udělá, jesti si pak třeba neřeknou "to je pod mou úroveň", a odmítnou se zúčastnit hry, u které by si rozcuchaly nagelované háro.
Oddělovač
Paris Hilton
Co taková Paris Hilton?
Naše slavná blondýnka, která září na červeném koberci, ke každé sukni má jiného psa a svou "Best friendku" (odpusťte mi ten výraz) musí hledat přes pořad na MTV.
Na mě působí jen jako dámička, které jde pouze o vzhled. V hlavě to nemá moc v pořádku, vlastně ani nevím, čím se tak hyper-proslavila.
To všechno jsem zjistila po jediném shlédnutí "Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka". Ale víte co? Kritizuji jí, jasně, ale jedno se jí musí nechat - když potřebujete zvednout náladu, zakroutit hlavou nad lidskou blbostí jedné princezničky a jejích poddaných, ze kterých si vybere pouze jednoho - jednu jedinou cvičenou opičku co by nejlepší kamarádku, jděte a sledujte její pořad.
Miley Cyrus
Miley Cyrus je mi přece jen o něco sympatičtější, než výše zmíněná.
Už jen tím, že ona si podle mě tu svou "slávu" zaslouží. Zpívá, skládá písničky, je proslulá komedií jménem "Hannah Montana".
Já jdu ale přirozeně téměř vždy "proti proudu" jak něco letí až nepřirozeně, že po tom šílí tísícovky dvanáctiletých holčiček, je na tom něco zvláštního.
Ale úsměv téhle slečny přece jen nevypadá "strojeně", myslím, že má před sebou velkou budoucnost.
Gaga
Do třetice by tu byla Lady Gaga.
Kdo by jí neznal? Gaga-styl vládne světu, nebo si o něm minimálně svět zapáleně povídá. Kupte si tři ubrusy za pět tisíc dolarů, omotejte je kolem těla a je z vás zmenšená kopie této zpěvačky.
Přes to všechno - oblek z masa, Gaga omotaná alobalem - se jí ale musí nechat, že je fantastická zpěvačka. Někomu se její písně líbí, někomu ne, ale tak tomu bylo a bude vždycky.
Svět potřebuje někoho tak "odvážného", jako je tato "Lady". Tak jí to nechme.
Oddělovač
Víte, záměrně jsem zvolila právě tyto tři dámy, vůči kterým nejsem "citově zaujatá". Všichni jstě chápete, že kdybych vybrala takovou Emmu Watson, opěvovala bych jí do halleluja. :D

Někdy mě napadá, že to, že se o nich všude píše, lidi tak nějak "spojuje". Mrknu na obálku, ha, to je Justin Bieber, toho znám! Tak se kouknem na "trapasy" (aneb, jak časopisy "eufemisticky" nazývají zkrátka "drbárnu")

O čem by bez celebrit byla většina internetu, většina blogů?
Našlo by se tu pár deníčkových, pár blogů, které se zabývají jen a pouze vlastními naskenovanými (případně tabletovými) obrázky. Ale jinak? Když chcete dělat grafiku, museli byste volit jen něco, jako jsou přírodní motivy. A ty podle mě nepřitáhnou tolik ldí, jako jich přitáhne tvář Johnyho Deppa na sebebídnějším layoutu.
Žebyste si vystačili s filmy a seriály? Ale lidé, kteří v nich hrají, jsou přeci také celebrity. Inu, museli byste volit jen ty animované. Ale aby byl internet plný blogů o Simpsonových? No...
Oddělovač
Tak tohle bylo mé drobné zamyšlení. Dočetli jste až sem? Bravo a děkuji ^^

Všechny obrázky, které jsem použila, jsou "vlastnoručně" oskenované z následujících videí: Paris Hilton's My New BFF - Lauren, Miley Cyrus - Seventeen Cover Cam a Lady Gaga - Paparazzi (AOL Sessions).
Následně upravené v milovaném Photoshopu a přelépnuté mým "podpisem", aby se neřeklo, když už to dělají téměř všichni >;D
Oddělovač
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hermiona -  tvoje SB ♥♥♥ hermiona - tvoje SB ♥♥♥ | Web | 23. prosince 2010 v 17:36 | Reagovat

Paris Hilton moc nemusím.... s Miley problém nemám, ale Hannu Montanu absolutně nenávidím ! Pravděpodobně za to ale může moje ségra která se na to pořád dokola dívá :-? To se někdy fakt nedá poslouchat :-D a Lady Gaga mi taky nevadí, ale že by to byla moje oblíbená zpěvačka to říct nemůžu, na Black Eyed Peas prostě nemá (aspoň pro mě :-D)
Jinak povedená úvaha, máš nejspíš pravdu, já jsem si to třeba až do teď neuvědomila... můj blog třeba není zrovna o celebritách, ale většina blogů asi jo... no zase moc kecám no :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.