Nechat se unášet fantazií...

25. října 2010 v 11:11 | Wish Katie |  Deník
Deník
Katie
Taky míváte pocit naprostého vyčerpání, kdy už si říkáte, že padnete na místě? Ano? Já ten pocit zažila... včera o půlnoci.

Odnesla jsem si z toho ponaučení: pokud děláte laborku z fyziky a je u toho potřeba Excel, takový ten milý prográmek, na výpočty a grafy, začněte o pár hodin dříve než jindy plánujete. Ale vážně, no, během tvoření protokolu jsem se potřebovala trohcu uklidnit... tak jsem vzala tablet, pero a jelo to. Nakreslila jsem si pár obrázků, ze začátku byly jakš-takš snesitelný, pak jsem se dostala do stádia "Proboha" a vytvořila idylku: modrý nebe, čerstvá zelená tráva, v dáli domek, stromky, kytičky, lidi. A víte co? "Já" to smazala :D Proč, to snad ani nemá cenu řešit (aneb: svou práci si ukládejte, protože pak vám umře notebooček po záruce a jste v koši). Vznikl z toho obrázek, který je přiložený u článku. Agrese a slabá chvilka způsobily vznik Psycho Katie. Nebo tak to aslepoň pojmenovala sestra.
Oddělovač

Z jiného soudku: Začala jsem psát povídky, už mám něco málo ve Wordu... moc toho není, ale však ono se to natáhne ;) A mimochodem, pokud jste viděli FMA: Brotherhood, jaká je vaše nejoblíbenější scéna? :D (pro mě to je jednoznačně závěr posledního dílu, loučení...)
Oddělovač
Zatím se loučím, pokusím se zase něco vytvořiti :)
Oddělovač
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.