A zrodil se další z mnoha blogů.

24. října 2010 v 18:15 | Wish Katie |  Informace
Info
Zdravím! :) Jsem Katie, patnáctiletá slečna, která se konečně také rozhodla zapojit se do světa internetu i jinak - stvořit své vlastní stránky.
Na úvod musím upozornit, že layout ještě není stoprocentní, tedy alespoň nastavení, ale to opravím pokud možno během zítřka. :)
Oddělovač
Něco o mě?
Miluju FMA a Harryho Pottera (překvapivě). ^^ Proč? To ví snad jen bůh. Ale vážně, zkrátka, na těchto dvou věcech zbožňuju úplně všechno, od kostní dřeně po poslední vlásek. ;) Na Harrym Potterovi jsem prakticky vyrostla, no, a Fullmetal Alchemist se mi nějak vmísil do života... a nepustilo se mě to.
Povídky na tomto blogu jsou tedy hlavně a zatím pouze na tato dvě témata - mimochodem, ve většině z nich se budou objevovat jen klasické pairingy - Edward/Winry, Harry/Ginny... :) a upozorňuji předem, milovníci slashe, hm, yaoi a yuri a všechny ty odrůdy... pokud vám jde jenom o to, tady nepochodíte. Proti "menšinám" nic nemám, ale sem, do těchto světů, se to tahat nebude. ;)
Oddělovač
Pro začátek by to snad stačilo, zbývá už jen dodat: Pokud by mé povídky náhodou měly úspěch, prosím, Bože, vyslyš mé přání a ufikni všem kopírkám prsty. ^^
Oddělovač
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.